Stop Spam (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: settings
lv: iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Host
lv: Serveris

en: Never
lv: Nekad

en: Comment
lv: Komentārs

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Nodes
lv: Mezgli

en: comments
lv: komentāri

en: Clear
lv: Notīrīt

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: nodes
lv: mezgli

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: @name form
lv: @name forma
