Stop Spam (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny

en: Clear
mg: Fafao
