Stop Spam (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
