Stop Spam (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
