Stop Spam (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: settings
nl: instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Loaded
nl: Beschikbaar

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: Never
nl: Nooit

en: Comment
nl: Reactie

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: comments
nl: reacties

en: Clear
nl: Wissen

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Report settings
nl: Rapportage-instellingen

en: External links
nl: Externe links

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: @name form
nl: @name-formulier
