Stop Spam (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: Never
nn: Aldri

en: Comment
nn: Kommentar

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar
