Stop Spam (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Comment form
oc: Formulari de comentari

en: settings
oc: paramètres

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Loaded
oc: Cargat

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Host
oc: Òste

en: Never
oc: Pas jamai

en: Comment
oc: Comentari

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Nodes
oc: Nosèls

en: comments
oc: comentaris

en: Clear
oc: Escafar

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: nodes
oc: nosèls

en: External links
oc: Ligams extèrnes

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
