Stop Spam (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн
