Stop Spam (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
