Stop Spam (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Comment form
pl: Formularz komentarza

en: settings
pl: ustawienia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Never
pl: Nigdy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Nodes
pl: Węzły

en: comments
pl: komentarzy

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: nodes
pl: węzły

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: @name form
pl: Formularz @name
