Stop Spam (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Host
ps: کوربه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Comment
ps: تبصره

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې
