Stop Spam (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Comment form
ru: Форма комментариев

en: settings
ru: настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Update
ru: Обновить

en: Host
ru: Хост

en: Never
ru: Никогда

en: Comment
ru: Комментарий

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: Nodes
ru: Материалы

en: comments
ru: комментарии

en: Clear
ru: Очистить

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: Report settings
ru: Настройки отчётов

en: nodes
ru: материалы

en: External links
ru: Внешние ссылки

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: 1 node | @count nodes
ru[0]: 1 материал
ru[1]: @count материала
ru[2]: @count материалов

en: @name form
ru: форма @name
