Stop Spam (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: settings
sk: nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Comment
sk: Komentár

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Nodes
sk: Uzly

en: comments
sk: komentáre

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu

en: nodes
sk: obsahy

en: External links
sk: Externé odkazy

en: @name form
sk: formulár @name
