Stop Spam (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Comment
sl: Komentar

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: comments
sl: komentarjev

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev
