Stop Spam (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: settings
sq: rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Comment
sq: Komenti

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: comments
sq: komente

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente
