Stop Spam (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Comment form
sv: Formulär för kommentar

en: settings
sv: inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Host
sv: Värd

en: Never
sv: Aldrig

en: Comment
sv: Kommentar

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: Nodes
sv: Noder

en: comments
sv: kommentarer

en: Clear
sv: Rensa

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Report settings
sv: Inställningar för rapport

en: nodes
sv: noder

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Node types to index
sv: Nodtyper att indexera

en: @name form
sv: @name formulär
