Stop Spam (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Comment form
tr: Yorum formu

en: settings
tr: ayarlar

en: Summary
tr: Özet

en: Update
tr: Güncelle

en: Host
tr: Sunucu

en: Never
tr: Asla

en: Comment
tr: Yorum

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Nodes
tr: Düğümler

en: comments
tr: yorumlar

en: Clear
tr: Temizle

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: Report settings
tr: Rapor seçenekleri

en: nodes
tr: düğümler
