Stop Spam (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Comment form
ug: ئىنكاس جەدۋىلى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى
