Stop Spam (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Comment form
vi: Form bình luận

en: settings
vi: các thiết lập

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Update
vi: Cập nhật

en: Loaded
vi: Đã nạp

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: Nodes
vi: Các node

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: 1 comment | @count comments
vi[0]: 1 bình luận

en: Report settings
vi: Các thiết lập báo cáo
