Stop Spam (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: settings
az: parametrlər

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Comment
az: Şərh

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Nodes
az: Materiallar

en: comments
az: şərhlər

en: nodes
az: nodlar
