Stop Spam (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Comment form
bo: དཔྱད་གཏམ་རེའུ་མིག

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས
