Stop Spam (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Comment form
fi: Kommenttilomake

en: settings
fi: asetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: Host
fi: Isäntä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Comment
fi: Kommentti

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Nodes
fi: Solmut

en: comments
fi: kommentit

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: nodes
fi: solmut

en: External links
fi: Ulkoiset linkit

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: @name form
fi: Lomake @name
