Stop Spam (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Comment form
id: Form komentar

en: settings
id: pengaturan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Update
id: Perbarui

en: Loaded
id: Sarat

en: Never
id: Tidak pernah

en: Comment
id: Komentar

en: Last update
id: Pembaruan terakhir

en: Nodes
id: Node

en: comments
id: komentar

en: Clear
id: Bersihkan

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: 1 comment | @count comments
id[0]: 1 komentar
id[1]: @count komentar

en: nodes
id: node
