Stop Spam (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Comment form
is: Athugasemdaform

en: settings
is: stillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Loaded
is: Virkt

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: Host
is: Vél

en: Never
is: Aldrei

en: Comment
is: Ummæli

en: Last update
is: Síðast uppfært

en: Nodes
is: Nóður

en: Clear
is: Hreinsa

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli
