Stop Spam (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Comment form
ja: コメントフォーム

en: settings
ja: 設定

en: Summary
ja: 概要

en: Update
ja: 更新

en: Host
ja: ホスト

en: Never
ja: なし

en: Comment
ja: コメント

en: Last update
ja: 前回の更新

en: Nodes
ja: ノード

en: comments
ja: コメント

en: Clear
ja: クリアー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: 1 comment | @count comments
ja[0]: コメント数 @count
ja[1]: コメント数 @count

en: Report settings
ja: レポートの設定

en: nodes
ja: ノード

en: @name form
ja: @nameフォーム
