Stop Spam (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Comment form
ka: კომენტარის ფორმა

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: comments
ka: კომენტარები

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
