Stop Spam (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд
