Stop Spam (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Comment form
mr: टिपण्णी अर्ज

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Update
mr: अपडेट

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
