Stop Spam (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: Host
ne: होस्ट

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Clear
ne: सफा

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
