Stop Spam (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: settings
pt: Configurações

en: Summary
pt: Resumo

en: Update
pt: Atualizar

en: Host
pt: Servidor

en: Never
pt: Nunca

en: Comment
pt: Comentar

en: Last update
pt: Última atualização

en: Nodes
pt: Nós

en: comments
pt: comentários

en: nodes
pt: nós
