Stop Spam (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Comment form
ro: Formularul de comentariu

en: settings
ro: setări

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Host
ro: Gazdă

en: Never
ro: Niciodată

en: Comment
ro: Comentariu

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: Nodes
ro: Noduri

en: comments
ro: comentarii

en: Clear
ro: Elimină

en: Spam control
ro: Control de spam

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Report settings
ro: Opţiuni rapoarte

en: nodes
ro: noduri
