Stop Spam (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Host
th: โฮสต์

en: Never
th: ไม่เคย

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น
