Stop Spam (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: settings
uk: налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Host
uk: Хост

en: Never
uk: Ніколи

en: Comment
uk: Коментар

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Nodes
uk: Матеріали

en: comments
uk: коментарі

en: Clear
uk: Очистка

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Report settings
uk: Налаштування звітів

en: nodes
uk: матеріали

en: External links
uk: Зовнішні посилання

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: 1 node | @count nodes
uk[0]: 1 матеріал
uk[1]: @count матеріали
uk[2]: @count матеріалів

en: @name form
uk: Форма @name
