Stop Spam (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Comment form
ur: تبصرہ کا فارم

en: settings
ur: ترتیبات

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے
