Storage API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: n/a
ast: n/d

en: Files
ast: Ficheros

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Location
ast: Llugar

en: Table
ast: Tabla

en: Optional
ast: Opcional

en: Port
ast: Puertu
