Storage API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Database
eu: Datu-base

en: Location
eu: Kokalekua

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Table
eu: Taula

en: here
eu: hemen

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Port
eu: Ataka

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: 1 byte | @count bytes
eu[0]: byte 1
eu[1]: @count byte
