Storage API (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Location
nn: Stad

en: Table
nn: Tabell

en: here
nn: her

en: Optional
nn: Valfri

en: 1 byte | @count bytes
nn[0]: 1 byte
nn[1]: @count byte
