Storage API (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: n/a
sl: n/d

en: Active
sl: Aktiven

en: Host
sl: Gostitelj

en: Location
sl: Mesto

en: Table
sl: Tabela

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Port
sl: Vrata

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov
