Storage API (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Files
mn: Файлууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Location
mn: Байрлал

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
