Storage API (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Port
hy: Պորտ
