Storage API (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Table
my: ဇယား

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
