Storage API (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (23 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Weight
fil: Timbang

en: Add container
fil: Magdagdag ng lalagyan

en: Name
fil: Pangalan

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Active
fil: Aktibo

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
