Storage API (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar
