Storage API (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Location
gu: સ્થાન

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: File storage
gu: ફાઇલ સંગ્રહ
