Storage API (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Add container
sk: Pridať kontajner

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: Files
sk: Súbory

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Directory
sk: Adresár

en: Table
sk: Tabuľka

en: here
sk: tu

en: Class
sk: Trieda

en: Optional
sk: Nepovinné

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Locality
sk: Lokalita

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Service
sk: Služba

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku

en: Already exists
sk: Už existuje

en: Filesystem
sk: Súborový systém

en: Username field is required.
sk: Pole používateľské meno je povinné.
