Storage API (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Container
pl: Kontener

en: Add container
pl: Dodaj dział

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Unknown
pl: Nieznany

en: n/a
pl: n.d.

en: Files
pl: Pliki

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: Database
pl: Baza danych

en: Location
pl: Położenie

en: Directory
pl: Katalog

en: Table
pl: Tabela

en: here
pl: tutaj

en: Class
pl: Klasa

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: API key
pl: Klucz API

en: Storage
pl: Magazyn

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Classes
pl: Klasy

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Everything
pl: Wszystko

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Already exists
pl: Już istnieje

en: Repair
pl: Naprawa

en: File storage
pl: Przechowywanie pliku
