Storage API (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Host
bg: Хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Directory
bg: Директория

en: Table
bg: Таблица

en: here
bg: Тук

en: Optional
bg: По желание

en: Port
bg: Порт
