Storage API (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Container
cs: Kontejner

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: n/a
cs: není

en: Files
cs: Soubory

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Directory
cs: Adresář

en: Table
cs: Tabulka

en: here
cs: zde

en: Class
cs: Třída

en: External
cs: Externí

en: Optional
cs: Nepovinné

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Storage
cs: Ukládání

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Service
cs: Služba

en: Supported
cs: Podporováno

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Create container
cs: Vytvořit kontejner

en: File storage
cs: Úložiště souborů
