Storage API (7.x-1.5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
