Storage API (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Host
ne: होस्ट

en: Location
ne: स्थान

en: Table
ne: तालिका

en: Optional
ne: ऐच्छिक
